Megoldásra vár

Gyűlöletkeltő szimbólumok

Sziasztok,
A Nehru parton, a Duna felőli oldalon találtam egy padot, amire gyűlöletkeltő feliratok és szimbólumok lettek felfestve. Szerintem már jogi kategóriába esik...

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Nehru Part

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00046453 számú bejelentésre az al
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Kelemen Panna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére