Megoldásra vár

Lekopott gyalogátkelőhely felfestések

Gyakorlatilag már teljesen eltűnt a felfestés a Határ út és Ady Endre út kereszteződésénél jobbra, a Wekerletelepre forduló sávban. Itt a tábla is nehezen észrevehető, részben lombokkal takart.
Rendszeresen majd elsordorják a gyalogosokat a Határ útról nagyobb sebességgel érkező autósok.
Google maps szerint már 2014 nyarán is már erősen kopott volt a felfestés.
A Közeli zebrák is szintén elég erősen megkopott állapotúak, bár azokból még van teljesen ép csík is.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Pannónia út 1

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Részvénytársaságunk fő céljai közé tartozik a balesetveszélyes gyalogos-átkelőhelyek biztonságosabbá tétele, ezért a jobb észlelhetőség érdekében a "
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Jakab Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    És a képen is látható beszakadt szegély meg smafu? :-D :-D
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére