Megoldott

Nyitogatja a szél a jelzőlámpát

FRISSÍTÉS 2019.06.04.:
"A lámpát összeszerelték, de most nem világít a zöld jelzése. ÉS a párján (a zebrán szemben levő) lámpán sem világít most a zöld jelzés. Amikor bejelentettem, akkor világítottak.
Kérem, hogy a fényjelzést javítsák mindkét lámpán."

-----------------------

Kérem, hogy rendeljék meg a lámpa javítását.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbánya alsó

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítottak mindent.
    Köszönjük.
  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Liget tér - Pongrácz út csomópontban észlelt, hiányzó oszlopajtóval és gyalogos zöld hibákkal kapcsolatos bejelentését.
    A hibák elhárítását megrendeltük.

    Tisztelet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt a kép a szemközti lámpáról is. Azt csak most vettem észre, hogy az ajtó is hiányzik erről az oszlopról.
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, hogy rendeljék meg a lámpa javítását. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2019.06.04.: "A lámpát összeszerelték, de most nem világít a zöld jelzése. ÉS a párján (a zebrán szemben levő) lámpán sem világít most a zöld jelzés. Amikor bejelentettem, akkor világítottak. Kérem, hogy a fényjelzést javítsák mindkét lámpán." ----------------------- Kérem, hogy rendeljék meg a lámpa javítását. Köszönöm."-ra.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    A lámpát összeszerelték, de most nem világít a zöld jelzése. ÉS a párján (a zebrán szemben levő) lámpán sem világít most a zöld jelzés. Amikor bejelentettem, akkor világítottak.
    Kérem, hogy a fényjelz...
  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Liget tér - Pongrácz út csomópontban észlelt, sérült jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére