Megoldásra vár

Hiányzó alsó fényterelő

Frissítés 2019.08.04.
A probléma még mindig fennáll.
---------------------

Kérem, hogy pótolják a fényterelőt.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbánya alsó

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Liget tér - Vaspálya utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A fényterelő pótlását ismételten megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAP...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, hogy pótolják a fényterelőt. Köszönöm."-ról "Frissítés 2019.08.04. A probléma még mindig fennáll. --------------------- Kérem, hogy pótolják a fényterelőt. Köszönöm."-ra.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs pótolva:
  • Sz. V. visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Liget tér - Vaspálya utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A fényterelő pótlását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Z...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére