Megoldatlan

veszélyes kereszteződés

Anonim Járókelő

Veszélyes kereszteződésként tudnám jellemezni, főleg a reggeli órákban, ekkor nagy a forgalom is, eléggé balesetveszélyes és kb 10 felé kell figyelni, ha a mellékutcákból ki szeretnénk jutni, aki járt már arra az tudja miről beszélek.

Ami igazán kéne az egy körforgalom, mert valljuk be a terület nagyságát és kihasználtságát tekintve igazán helyet lehetne csinálni neki, vagy lámpákat telepíteni, szerintem a mostani helyzetnél mindkettő jobb lenne és megkönnyíteni a közlekedést.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/463/veszelyes-keresztezodes/frissi...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kinek a hatáskörébe tartozik?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Hízlaló téren már felmerült mind a körforgalom, mind a jelzőlámpás forgalomirányítás kialakításának lehetősége, de a megvalósításról szóló döntés nem a mi hatáskörünk.

    BKK Közút
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fekvőrendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Szita köz (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Ferde oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Újhegyi sétány (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére