Megoldott

Útban lévő töltő

Tisztelt Illetékes!
A képen látható még be sem kapcsolt töltő sajnos rendkívül sok konfliktust okoz a kerékpárosok-gyalogosok között. A töltő a járda közepére került, így azt csak a bicikliúton lehet kikerülni. Ezen a szakaszon rengetegen babakocsival/kutyával/gyerekkel jönnek, valamint a futó is rengeteg, hiszen gyakorlatilag ez már a park része. Kérem vizsgálják meg, hogy át lehet-e helyezni a töltőt a parkoló másik oldalára, oda ahhol párhuzamos parkolási rend van, ott nem járnak gyalogosok, vagy akár még egyel kijjeb a zöldfelület határára, ahhol aztán valoban senkit sem zavarna.
Köszönöm a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Krisztina krt.

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt a bizonyíték is! Áthelyezték, köszönjük! :)
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • e-Mobi Elektromobilitás Nonprofit Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Megkaptuk bejelentésüket, mellyel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást szeretnénk adni:

    Az említett töltőberendezés 2019. május 8-án áthelyezésre került a parkolóhelyek közé, n
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: e-Mobi Elektromobilitás Nonprofit Kft.

  • Járókelő András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ronda, és rendelebe ütközik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kapisztrán tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Zár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Akácfa utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére