Megoldott

Eldugult csatorna

A XI. Kerületben a Lágymányosi utca és a Stoczek utca kereszteződésnél, a Műegyetem bejárata előtt eldugult az egyik csatorna.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Lágymányosi u. 25

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Schneider Attila Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink a megjelölt helyszínen
    kitisztították az eldugult víznyelőt.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikác
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csattogó csatorna fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére