Válaszra vár

Három kopott pad

FRISSÍTÉS: 2019.06.24. Bejelentő jelzése:
"Kár, hogy ma még olyan kopottak voltak a padok, mint amikor bejelentettem."
----
Egy másik bejelentésemben már szerepeltek ezek a padok, csak sajnos sem a szöveggel, sem a képekkel nem sikerült megértetnem magamat. Talán most ügyesebb leszek.
Kérem, hogy a Lavotta utca 7. és 9. közötti padokat is fessék le. Már csak ezek kopottak az új járda mellett.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Lavotta u. 7

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy másik bejelentésemben már szerepeltek ezek a padok, csak sajnos sem a szöveggel, sem a képekkel nem sikerült megértetnem magamat. Talán most ügyesebb leszek. Kérem, hogy a Lavotta utca 7. és 9. közötti padokat is fessék le. Már csak ezek kopottak az új járda mellett. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS: 2019.06.24. Bejelentő jelzése: "Kár, hogy ma még olyan kopottak voltak a padok, mint amikor bejelentettem." ---- Egy másik bejelentésemben már szerepeltek ezek a padok, csak sajnos sem a szöveggel, sem a képekkel nem sikerült megértetnem magamat. Talán most ügyesebb leszek. Kérem, hogy a Lavotta utca 7. és 9. közötti padokat is fessék le. Már csak ezek kopottak az új járda mellett. Köszönöm."-ra.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kár, hogy ma még olyan kopottak voltak a padok, mint amikor bejelentettem.
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A Kőkert Kft. tájékoztatott, hogy a bejelentésben szereplő padok festése a mai napon megtörtént.

    Üdvözlettel:

    Szász József osztályvezető megbízásából

    Bajorné Vágó Ka
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Árvai Orsolya elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó betű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Újhegyi sétány (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Híd alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Kőér utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére