Megoldott

Sok szemét kevés köztérikuka

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2019.05.31.:
Kedves FKF Munkatárs!

Köszönöm szépen a választ! Igen, azóta ürítésre kerültek a szemetesek viszont ez, a fotószerinti állapot kb egy héten keresztül tartott. Többször észleltem már, főleg egy-egy hétvégi nap után hasonlókat és az utca egyik részében pedig gyakran az út is végig van szórva.
Ezért javasolnám a gyakoribb kiürítést és/vagy új kukák kihelyezését is.
Hálásan köszönöm!

Egy újpesti lakó

---------
A Berzeviczyn mindennap látom hogy tele vannak a kukák. Az egyik pedig gyalogosok számára nem fenntartható.
További hatékony és hosszútávú megoldás hiányában szívesen küldök napi aktualitást... Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Berzeviczy Gergely u. 12

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszín, a Berzeviczy
    Gergely utcai hulladékgyűjtőink gyakoribb kiürítéséről intézkedtü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Dobos Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "A Berzeviczyn mindennap látom hogy tele vannak a kukák. Az egyik pedig gyalogosok számára nem fenntartható. További hatékony és hosszútávú megoldás hiányában szívesen küldök napi aktualitást... Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2019.05.31.: Kedves FKF Munkatárs! Köszönöm szépen a választ! Igen, azóta ürítésre kerültek a szemetesek viszont ez, a fotószerinti állapot kb egy héten keresztül tartott. Többször észleltem már, főleg egy-egy hétvégi nap után hasonlókat és az utca egyik részében pedig gyakran az út is végig van szórva. Ezért javasolnám a gyakoribb kiürítést és/vagy új kukák kihelyezését is. Hálásan köszönöm! Egy újpesti lakó --------- A Berzeviczyn mindennap látom hogy tele vannak a kukák. Az egyik pedig gyalogosok számára nem fenntartható. További hatékony és hosszútávú megoldás hiányában szívesen küldök napi aktualitást... Köszönöm!"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves FKF Munkatárs!

    Köszönöm szépen a választ! Igen, azóta ürítésre kerültek a szemetesek viszont ez, a fotószerinti állapot kb egy héten keresztül tartott. Többször észleltem már, főleg egy-egy hé...
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelenő!

    Köszönjük megkeresését! Minden lakossági segítséget, jelzést hálásan
    fogadunk! A hulladékgyűjtőink fenntartása nem feladata a lakosságnak,
    ezt Társaságunk munkatársai elvégzik.
    A m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére