Megoldásra vár

Széthullott kő a Széll Kálmán téren

Anonim Járókelő

A 22-es buszok fordulójánál széthullott a burkolat. Mivel ahogy látom egyedi méretezésű a szegőkő, mielőbb vissza kéne építeni, mielőtt eltörik. Akkor aztán szerezhetnek hasonló gránitot, és faraghatják újra.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 93

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0010798-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00046115

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban szakterületünk azt válaszolta, hogy azt továbbították...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás. Minden nap sofőrök tucatjait szivatják ezzel a rosszul megtervezett szegéllyel.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, November 28, 2019 4:57 PM
    To: Budapest Közút Útüzemelteté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hozzá sem nyúltak...
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, June 20, 2019 5:10 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    S...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, a por kirajzolja, hogy szűk az ív a buszoknak. Az ívkorrekcióra pedig van hely. Érdemes lenne megcsinálni úgy.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha ez tényleg probléma, akkor jó alkalom lenne egy kiskorrekcióra. A Google képén éppen egy busz kanyarodik.
  • Névtelen felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ha már hozzá kell nyúlni, felül kellene vizsgálni a buszok kanyarodásához biztosított helyet. Tökig betekert kormánnyal nyikorogva tudnak csak kikanyarodni, ráadásul valamelyik sávban mind...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére