Megoldott

Gyűlöletbeszéd

Kérem, szíveskedjenek lemosni/lefesteni a gyűlölködő firkát a Népligeti lámpaoszlopon!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Könyves Kálmán krt. 78

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2019. május 31-én megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitik a BDK-s utcai villanydobozon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    0304-Lajos utca - Nagyszombat utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Graffitis közműszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére