Megoldásra vár

Poller

Tisztelt járókelők a tegnap nap folyamán a XXIII.kerületben a dinnyehegyi úti busz megálló előt poller ki van döntve a helyérő és még másik 2-el is tűnt legyenek szívesek pótolni ezeket a piolereket mert szeretne szabály talankodni a személy autósok

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Sósmocsár út 15

Hozzászólások

  • Árvai Orsolya megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére