Megoldásra vár

Zöldterületen parkolás Szépjuhászné vasútállomásnál

Frissítés 09.07:
Semmi változás nem történt,de
pontosítanom kell a bejelentést. Ezen a környéken valamiért betegesen vonzódnak az autósok a zöldterületekhez (kommentben csatolt képek), ezért kérem, hogy a Szépjuhászné vasútállomás környékén lévő zöldterület védelme érdekében szerezzenek be jónéhány nagyobb méretű sziklát (akkorát, amit nem lehet puszta kézzel arrébb rakni) és helyezzék el őket a zöldterületek széleinél.
_________________________________________________________
Tisztelt illetékes!
Szépjuhászné vasútállomás környékén rendszeresen a zöldterületen parkolnak olyan helyeken is, ahová be sem lenne szabad hajtaniuk, mert nem út, hanem ösvény. Kérem fizikai akadályok telepítését a zöldterület védelme érdekében. Minden képen narancssárgával jelöltem a szükséges oszlopok helyét.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budakeszi út 95

Hozzászólások

  • Sutus Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre maradjon megoldásra vár.
  • Acsai Milán visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterül...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt illetékes! Szépjuhászné vasútállomás környékén rendszeresen a zöldterületen parkolnak olyan helyeken is, ahová be sem lenne szabad hajtaniuk, mert nem út, hanem ösvény. Kérem fizikai akadályok telepítését a zöldterület védelme érdekében. Minden képen narancssárgával jelöltem a szükséges oszlopok helyét. Munkájukat köszönöm!"-ról "Frissítés 09.07: Semmi változás nem történt,de pontosítanom kell a bejelentést. Ezen a környéken valamiért betegesen vonzódnak az autósok a zöldterületekhez (kommentben csatolt képek), ezért kérem, hogy a Szépjuhászné vasútállomás környékén lévő zöldterület védelme érdekében szerezzenek be jónéhány nagyobb méretű sziklát (akkorát, amit nem lehet puszta kézzel arrébb rakni) és helyezzék el őket a zöldterületek széleinél. _________________________________________________________ Tisztelt illetékes! Szépjuhászné vasútállomás környékén rendszeresen a zöldterületen parkolnak olyan helyeken is, ahová be sem lenne szabad hajtaniuk, mert nem út, hanem ösvény. Kérem fizikai akadályok telepítését a zöldterület védelme érdekében. Minden képen narancssárgával jelöltem a szükséges oszlopok helyét. Munkájukat köszönöm!"-ra.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Frissítés:
    Semmi változás nem történt,de
    pontosítanom kell a bejelentést. Ezen a környéken valamiért betegesen vonzódnak az autósok a zöldterületekhez (kommentben csatolt képek), ezért kérem, hogy a...
  • Acsai Milán visszajelzésére vár.

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapestet felzabálják az autók :(
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    ?
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves ügykezelők!
    Érdeklődnék, miért ragadt meg a bejelentés feldolgozás alatt státuszban?

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére