Megoldott

4 hónapja... itt hagyták...

Az utcában így is elég nehezen lehet parkolni,ez az autó csak foglalja a helyet. A gépkocsi 2013. január első hete óta egy helyben áll.
A kereke is lapos, itt hagyták.

Az utcában lakók elől foglalja el csak a helyet...

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Farkas Lilla hozzászólt a bejelentéshez.

    Viszont sajnos újra 2 hete, ugyanott parkol az autó mint a képeken. Nem mozdul egy centit se... !!! Újra felmerült a probléma.
  • Farkas Lilla hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs, az utca végén láttam 2 hete utoljára.
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    ott van még?
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Farkas Lilla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Rendszam nélküli jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szőnyi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rendszam nélküli jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szőnyi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üzemképtelen személygépjármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Pillangó park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére