Megoldatlan

Járdán parkolás 100 méterre az őrzött parkolóktól

A Ferdinánd híd - Váci út sarkán lévő irodaház előtti járdán "behajtani tilos, kivéve..." táblával engedik a járdán parkolást, ezzel kényelmetlenséget és balesetveszélyt okozva az itt áramló gyalogos tömegnek. Néhány autó foglalja el a gyalogosfelületet, teljesen aránytalan köztérpazarlás 100 méterre a Westend parkolóház bejárata és a híd túloldalán lévő óriásparkolók szomszédságában. Legyen a járda a gyalogosoké!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 34

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által kifogásolt parkoló magánterület van. Társaságunk kizárólag közterületen lát el forgalomtechnikai kezelői feladatokat, magánterületen nincs jogkörünk a forgalmi rendet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Rendészeti Osztály"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő petrek hozzászólt a bejelentéshez.

    Járdaoszkopok a járda szélén nem oldanák meg a dolgot?
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldjük a Budapest Közútnak?
  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    És ez megfelel a KRESZ-nek?
  • Dobos Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az ügyet kivizsgálva, megállapítottam, hogy a terület magánterület, mely a közforgalom számára van megnyitva. Mindezekből következik, hogy ez akár lezárt terület is lehetne.
    Term...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Rendészeti Osztály

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ról "VI. kerület Rendészeti Osztály"-ra.

  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnálom a Fővárosi Önkormányzati Rendészet hibás válaszát!
    A terület közigazgatásilag és cím szerint is a VI. kerülethez tartozik, ahogy a WestEnd City Center teljes területe.

    Területileg illetékes
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem a problémát a VI. kerületi Közterület-felügyeletnek jelezni!

    Koi Zsolt
    Ügyeleti és információs szolgálat

    Budapest Főváros XIII. Kerületi
    KÖZTERÜLET-FELÜGYELET
    1131 Budapest, Hajdú u. 29.
    06-1-...
  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a VI. kerületi oldal.
  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolás a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Babér utca (XIII. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Taxi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kissvábhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére