Megoldásra vár

Jelzőlámpánál kézi jelzésadó nem működik

A Budafoki út és Sztregova köz kereszteződésében lévő jelzőlámpánál csak akkor van zöld jelzése a gyalogosoknak, ha valaki megnyomja valamelyik részen a jelző gombot. Az egyik oldalon viszont régóta nem működik a nyomógomb és sokszor csak illegálisan a piroson lehet átjutni a túloldalra.

Kérem, javítsák! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 60

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XI. Budafoki út - Sztregova köz csomópontban észlelt, nem működő gyalogos nyomógombbal kapcsolatos bejelentését.
    A javítást megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére