Megoldásra vár

Beszakadt burkolat

Anonim Járókelő

XI. kerület Magyar tudósok körútja 9. beszakadt burkolat, megsüllyedt víznyelő, megáll a víz. Kérem az illetékeseket, hogy intézkedjenek a javításról. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Magyar tudósok körútja 9

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére