Megoldatlan

Lekopott kerékpáros piktogramok

A Bajcsy-Zsilinszky úton lekoptak a kerékpáros piktogramok a Báthory utca és a Károly körút közötti szakaszon mindkét irányban a közös autóbusz és kerékprsávban. Kérem, pótolják.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út 33

Hozzászólások

  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Nem tervezi a Budapest Közút a burkolati jelek megújítását az idén...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A Bajcsy Zsilinszky út tervezett (részleges) felújítása, az útpálya keresztmetszeti felosztásának várható változtatása miatt idén nem tervezzük a keré
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Cserjés András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére