Megoldásra vár

Értelmetlen közlekedési tábla

Anonim Járókelő

A Duna Aréna mögött az osztott gyalog-kerékpárút T-alakú kereszteződésétől nem messze, a parkoló sorompójának vonalában egy tábla egyik irányban gyalog-kerékpárút kezdetét a másik fele gyalog-kerékpárút végét jelzi. Ez több okból sem tűnik helyesnek.

1. Egyrészt a piktogramok fordítva vannak feltűntetve, mint ahogy a sávok valójában elhelyezkednek.
2. Másrészt nincs értelme, mert ezen a ponton a kerékpárút és a gyalogos járda is folytatódik tovább mindkét irányban.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő u. 49

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A Duna Aréna melletti kerékpárúton található hibás jelzőtáblák eltávolításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmüket kérjük
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére