Válaszra vár

Hirdetőtábla

Kérem, hogy ezt a nem használt hirdetőtáblát bontsák el.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőrösi Csoma Sándor út 20

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 66101 /2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tisztelette
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület"-ról "Budapest Főváros"-ra.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán a Fővárosi Önkormányzatot megpróbálhatjuk, ott van a Főv. Önk. Bajcsy kórháza, lehet, hogy ez a rész még hozzájuk tartozik. Tipp csak.
  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Magántulajdonra sajnos nem tudunk elérhetőséget szerezni. Amennyiben rendelkezel a tulajdonos vagy üzemeltető információival, kérünk, hogy oszd meg ezeket velünk, hogy el tudjuk juttatni a bejelentést...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A jelzett hirdetőtábla nem önkormányzati, hanem magántulajdonú ingatlanon van, elbontása felől a tulajdonos intézkedhet.

    Kérem a tájékoztatásom szíves tudomásulvételét.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére