Megoldott

Megrongált korlát

Az alig több mint egy éve megjavított korlátot valaki összetörte. Kérem, intézkedjenek a problémával kapcsolatban.
Illetékes: X. kerület.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőrösi Csoma Sándor út 18-20

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelentem, elkészült.
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Kérem a lenti bejelentésben szereplő korlát javítását, ennek megtörténtéről a bejelentő és osztályom elektronikus levélben történő értesítését.

    Üdvözlettel,

    Szász József

    osztály
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Most is ilyen.
    Kérem újraküldeni.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére