Megoldott

egyirányú utca tábla rossz helyen

Egyirányú utca tábla a kutyafuttató mellett.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (4587)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentés alapján intézkedünk a jel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    JVSZ tök gyorsan válaszol, le a kalappal!
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét!
    A közlekedési táblát egy közműszolgáltató vette ki, mert felbontást végeztek. A mai napon azonban a karbantartási munka végeztével a táblát a szolgáltató s...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére