Megerősítésre vár

Eldugult csatorna az IKEA körül

FRISSÍTÉS 2019.06.22

Kérem a bejelentés szövegének módosítását az alábbira:
"Az IKEA körüli téren található vízelnyelő csatornák el vannak dugulva több helyen is, nem mindenhol folyik le a víz. Továbbá néhány rácselem nincs megfelelően rögzítve rajtuk.
Kérem ezen hibák javítását!
----------------
Kérem az IKEA körül található vízelnyelő csatorna tisztítását teljes hosszában, mert el van dugulva több helyen is, nem mindenhol folyik le a víz.
Munkájukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Szécsi András visszajelzésére vár.

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Mondtam
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő.hu
    Azonosító: jarokelo.hu/45867

    Tisztelt Bejelentő!

    Az IKEA mellett eltömődött, megrongálódott víznyelőrács ügyében a Zuglói
    Zrt-nek küldött bejelentésüket köszönettel megkaptuk, amelyre
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Sztem az IKEA az illetékes
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem az IKEA körül található vízelnyelő csatorna tisztítását teljes hosszában, mert el van dugulva több helyen is, nem mindenhol folyik le a víz. Munkájukat előre is köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2019.06.22 Kérem a bejelentés szövegének módosítását az alábbira: "Az IKEA körüli téren található vízelnyelő csatornák el vannak dugulva több helyen is, nem mindenhol folyik le a víz. Továbbá néhány rácselem nincs megfelelően rögzítve rajtuk. Kérem ezen hibák javítását! ---------------- Kérem az IKEA körül található vízelnyelő csatorna tisztítását teljes hosszában, mert el van dugulva több helyen is, nem mindenhol folyik le a víz. Munkájukat előre is köszönöm!"-ra.

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem a bejelentés szövegének módosítását az alábbira:
    "Az IKEA körüli téren található vízelnyelő csatornák el vannak dugulva több helyen is, nem mindenhol folyik le a víz. Továbbá néhány rácselem nin...
  • Szécsi András visszajelzésére vár.

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • IKEA válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Le Marietta!

    Számunkra fontos a vásárlók visszajelzése, ezért köszönjük, hogy megosztotta velünk észrevételét.
    Javaslatát továbbítottuk az illetékes munkatársnak.

    Üdvözlettel:

    Zsuzsanna
    IK...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IKEA"-ról "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Bár a terület az Ikeahoz tartozik, de a ráccsal kapcsolatos bejelentésemre a XIV. ker. tett ígéretet.
  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: IKEA

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ról "IKEA"-ra.

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Szécsi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére