Megoldott

Túlcsorduló szemetes, kevés kuka

Anonim Járókelő

A Berzeviczy utcában rendszerint szemetes az utca, a köztéri kukák minden héten tele vannak és jelenleg egy szemetes alja hiányzik is. A környező utcákban (pl.Lőrinc) egyáltalán nincsenek kihelyezett szemeteskukák.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Berzeviczy Gergely u. 13

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a IV. kerület Berzeviczy utcában lévő
    hulladékgyűjtőket kiürítették, és munkanaponkénti gyakorisággal
    kiürítik mun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Hétfői Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A közterületi hulladékgyűjtő edények kihelyezése/üzemeltetése/ürítése a Fővárosi Önkormányzat megbízásából a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. feladata.
    Tisztelettel:

    Pocsveiler
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére