Megoldott

Elfogyott a bitumen

Úgy látszik, nemrég javították ezt az aknafedelet. Azonban az aszfaltozást nem fejezték be körülötte rendesen. Nem értem, hogy lehet ilyen hanyag munkát végezni. Erre vezet a bicikliút is, és ez az állapot rendkívül balesetveszélyes a kerékpárosokra nézve.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 88

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére