Megoldott

Fedél nélküli csatorna

Anonim Járókelő

A III. Kerület Hamvas Béla sétányon valaki eltűntette egy mély, beton csatorna fedelét ami így kifejezetten veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ángel Sanz Briz út 8

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hálásan köszönjük a bejelentést. Munkatársaink haladéktalanul pótolták
    az illetéktelenül eltávolított aknafedelet.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs vezető
    Fővárosi Csa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Pázmány Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is láttam, kifejezetten veszélyes. Ezeket rendszeresen kéne ellenőrizni. Nehogy beleessen egy gyerek. Volt már ilyen.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.!

    Illetékességből ezúton továbbítom Önöknek Óbuda-Békásmegyer Önkormányzatához érkezett alábbi bejelentést.
    Kérem a Járókelő.hu csapatát, hogy az illetékest á
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Pocsolya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Beltenger

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére