Megoldott

Tábla helyett szemét

Eltűnt a tábla a HÉV-átjáróból, lett helyette gondosan összecsomagolt háztartási hulladék.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy Budapest Főváros Önkormányzatának 48/1994 számú Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy egy adott terület taka...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Horváth Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerencsére már ez sincs itt.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Horváth Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    lomtalanítás utáni állapot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Csömöri út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambürülékes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rengeteg szemét a vízparton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére