Megoldott

nem szabályos tábla kihelyezése

Anonim Járókelő

XIII. Váci út 80 számnál lévő taxidroszton nem szabályos tábla lett kirakva. Szerintem a harmadik képen lévőnek kéne kitéve lennie, a kettő köszönő viszonyba sincs egymással. Kérjük az 1/1975. (II. 5.) KPM-BM együttes rendeletben található tábla felszerelését.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 80

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu Ügyfélszolgálat!

    Csatoltan küldöm a tárgyban nevezett iktatószámon érkezett levelükre adott válaszunkat.

    Tisztelettel,

    Taxiközlekedési Osztály
    Budapest Közút Zrt.
    [Leírás: Leír...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére