Megoldott

Szemét és szeméttároló rongálás

Mit mondjak?... már megint...

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeméttartó helyreállítva, szemét felszedve...
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a hulladékgyűjtőt munkatársaink visszahelyezték, továbbá elvégezték környezet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon hangos fémkukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Wcnek használt rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére