Megerősítésre vár

Leparkolt járda

Anonim Járókelő

Egy újabb járda vesztette el járda jellegét.A járda kb 80%-át foglalják el autók, amik amúgy egyáltalán nem állhatnának meg ott!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Árpád Fejedelem útja 2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk!
    Köszönjük bejelentésed! Tapasztalatunk alapján a szabálytalan parkolással kapcsolatos ügyeknél a legtöbb esetben az azonnali helyszíni fellépés a célravezető, ezért arra kérünk, ho...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat városrendészeti Osztályától azt a választ kaptuk, hogy A Városrendészek ellenőrizni fogják a helyszínt és szankcionálják a szabálysértőket Üdvözlettel:
    A II. Kerüle...
  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • B K hozzászólt a bejelentéshez.

    Gondolom az lesz az önkormányzat válasza, hogy rendszeresen ellenőrizni fogják.. De oszlopok nem lesznek kihelyezve, hogy a problémát ténylegesen felszámolják.

    Ezért javaslom, hogy ilyen esetben mind
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére