Megoldott

Újra gyűlik a szemét

Anonim Járókelő

A nemrég felszámolt illegális szemétlerakónál újra gyűlik a szemét.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatom,hogy a Gyáli úti magántulajdonban lévő területen illegálisan elhelyezett hulladékkal kapcsolatban tett bejelentését a hatáskörrel rendelkező Budapest Főváros IX. Kerül...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fogyasztók…

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Páva utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sérült szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére