Megoldatlan

Életveszélyes kerítés

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2019.09.29.
-----
A Kada Ált. Isk.-val szemben megdőlt kőkerítés, amelyet két hónapja aládúcoltak, azóta a kerítés tovább omlott, a dúcolás lécezése több helyen megsérült, nem bírja a terhelést. A járdát teljes szélességében elfoglalja és veszélyezteti az arra járókat, beleértve a gyerekeket.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kada u. 46

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Sutus Noémi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kada Ált. Isk.-val szemben megdőlt kőkerítés, amelyet két hónapja aládúcoltak, azóta a kerítés tovább omlott, a dúcolás lécezése több helyen megsérült, nem bírja a terhelést. A járdát teljes szélességében elfoglalja és veszélyezteti az arra járókat, beleértve a gyerekeket."-ról "FRISSÍTÉS 2019.09.29. ----- A Kada Ált. Isk.-val szemben megdőlt kőkerítés, amelyet két hónapja aládúcoltak, azóta a kerítés tovább omlott, a dúcolás lécezése több helyen megsérült, nem bírja a terhelést. A járdát teljes szélességében elfoglalja és veszélyezteti az arra járókat, beleértve a gyerekeket."-ra.

  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos az ügyben nem érkezett válasz.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére