Válaszra vár

Záptojás

Tegnap és ma is azt tapasztaltam, hogy a Sörgyár villamos megálló környékén iszonyatosan büdös záptojás szag van. Majd felfordult a gyomrom, amíg a villamost vártam. Kérem, szíveskedjenek kivizsgálni, hogy honnan jön ez a rettenetes bűz (sörgyár, csatorna)!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Jászberényi út 7

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület"-ra.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Három kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Lavotta utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Kőrösi Csoma Sándor út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Életveszélyes kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kada utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére