Válaszra vár

Biciklis-gyalogos konfliktus

A Soroksári úton, a Rákóczi híd alatt vezető kerékpárút egyenesen a gyalogos átkelőhöz vezet. Bár kint van a kerékpárút vége tábla, de ez nem nagyon érdekel senkit sem. Őszintén szólva meg is értem, mert a zebrán túl ugyanúgy vezet tovább a bringaút a túloldalra. A zebra és az oszlop mellett a szalagkorlát megbontásával és a szegély süllyesztésével meg lehetne oldani a konfliktust. Csak egy kis ívet kellene tenni a bringaútba, és nem kellene a gyalogosok között menni a bicikliseknek.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 60

Hozzászólások

  • Novák Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A Magyar Kerékpárosklubnál már foglalkoztunk vele a BKK által, terv is volt rá, mint ahogy sok minden másra is, csak kérdés mikor lesz rá pénz, kapacitás, akarat a Fővárosnál.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó tudni, hogy nem csak engem zavar. És szerintem igenis meg lehet oldani.
  • Molnár Márton hozzászólt a bejelentéshez.

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Helyreigazítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Salkaházi Sára rakpart (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Jelzőfény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ócska tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Laczkovich utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére