Megoldott

Ócska tábla

Kérem, cseréljék a kopott táblát!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Laczkovich u. 31

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték a táblát!
  • Mészáros Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla cseréjére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére