Megoldott

Eldobált lapok

Kérem, szedjék össze ezeket a plakát maradványokat!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 33

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínről a pozdorja
    lapokat elszállítottuk.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FKF
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére