Megoldott

Szeméthalmaz a villamossínek közt

A Könyves Kálmán körút és a Kőbányai út kereszteződésénél, a 9-es busz város felé menő megállója mögötti villamossínek közt állandó jelleggel szemét van.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő srác_pesten hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos általában így néz ki...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    ez mindig így néz ki?
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (4553)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A BKV Zrt. 2015. március 8-án végez
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A megállók területén a BKV Zrt. szerződéses partnere, a B+N Referencia Zrt. végzi a villamossínek rendszeres takarítását (kéthetente). Egyéb szakaszokon csak eseti megrendelésre végzik el.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Annyi idő alatt míg lefényképezdted, és ide felraktad, össze is szedhetted volna, és ez a hatalmas gond már meg is lenne oldva. :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő srác_pesten bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes villamospálya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Orczy tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes 24- villamos megáló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mosonyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vajda Péter utca (Villám utca) (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére