Megoldott

Tátongó lyuk a kerékpár nyomvonalon

A II. kerületi Kacsa utca/Királyfürdő utca sarkán van egy nagy tátongó lyuk FCSM által körbekerítve, de már több mint egy hónapja.

Az illetékesek látszólag tudnak a problémáról, arról szeretnék viszont információt kapni, hogy mikor tervezik a megoldást?

Köszönöm!

Üdv, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kacsa u. 15-23

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm az FCSM válaszát és munkáját, megoldották a problémát! :)
  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Fülöp Balázs úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük kérdését. Ahogy a helyszínen látható tábla is jelzi a
    problémát észleltük, sőt annak megoldása folyamatban van. Vizsgálataink
    megálla
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére