Megoldott

Eltömődött lefolyórácsok

FRISSÍTÉS 2019.05.20.:

Az FCSM válasza:
"A május 14-én küldött válaszunkat tudjuk megismételni.
"Munkatársaink a megjelölt helyszínen a társaságunk által üzemeltetett
víznyelőket kitisztították.
Újabb bejelentését követően kollégáink a helyszínen meggyőződtek a
víznyelők tisztaságáról.
Fontosnak tartjuk megjegyezni, hogy amennyiben a helyszín körül levő
üzemképtelen víznyelőket találnak, azok az FCSM üzemeltetésén kívül esnek.""

-------------------------------

FRISSÍTÉS 2019.05.17.:

Az egyik rács még mindig nem lett kitakarítva (lsd. 05.17-i hozzászólás, fotóval

-------------------------------

FRISSÍTÉS 2019.05.14.:

Az FCSM válasza:
"Köszönettel vettük pontosítását. Munkatársaink a megjelölt helyszínen a
társaságunk által üzemeltetett víznyelőket kitisztították.
Újabb bejelentését követően kollégáink a helyszínen meggyőződtek a
víznyelők tisztaságáról.
Fontosnak tartjuk megjegyezni, hogy amennyiben a helyszín körül levő
üzemképtelen víznyelőket találnak, azok az FCSM üzemeltetésén kívül esnek."

-------------------------------

FRISSÍTÉS 2019.05.10.:

Az egyik nincs kész.

-------------------------------

FRISSÍTÉS 2019.05.09.:

Az FCSM válasza:
"Köszönettel vettük, hogy bejelentésével munkánkat segítette.
Munkatársaink a megjelölt helyszínen kitisztították az eldugult víznyelőket."

-------------------------------

Kérem, tisztítsák a képeken látható összefolyórácsokat.
A Késmárki út 22. parkoló/telephely bejárata előtt vannak a nyílások.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Késmárk utca 16

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Csatoltan küldöm a tájékoztatást az Önöktől 2019. december 18-án kapott, a jarokelo.hu weboldalon 2019. február és június között megjelent, a Bp. Főv. XV. Ker. Önkormányzat Váro
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Szia!
    Az esettel kapcsolatos blogposztunk (http://bit.ly/15kervalasz) és az önkormányzat munkatársával történt személyes egyeztetés folyományaként az alábbi levet kaptuk a jegyzőtől. Hamarosan sor ker...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    Kedves Bejelentőnk!
    Az idén januárban a XV. kerületi Önkormányzattal történt személyes találkozónk és egyeztetésünk óta azon dolgoztunk, hogy választ adjon a kerület a felhasználóink bejelentéseire. A
    ...
  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2019.05.17.: Az egyik rács még mindig nem lett kitakarítva (lsd. 05.17-i hozzászólás, fotóval ------------------------------- FRISSÍTÉS 2019.05.10.: Az egyik nincs kész. ------------------------------- Kérem, tisztítsák a képeken látható összefolyórácsokat. A Késmárki út 22. parkoló/telephely bejárata előtt vannak a nyílások."-ról "FRISSÍTÉS 2019.05.20.: Az FCSM válasza: "A május 14-én küldött válaszunkat tudjuk megismételni. "Munkatársaink a megjelölt helyszínen a társaságunk által üzemeltetett víznyelőket kitisztították. Újabb bejelentését követően kollégáink a helyszínen meggyőződtek a víznyelők tisztaságáról. Fontosnak tartjuk megjegyezni, hogy amennyiben a helyszín körül levő üzemképtelen víznyelőket találnak, azok az FCSM üzemeltetésén kívül esnek."" ------------------------------- FRISSÍTÉS 2019.05.17.: Az egyik rács még mindig nem lett kitakarítva (lsd. 05.17-i hozzászólás, fotóval ------------------------------- FRISSÍTÉS 2019.05.14.: Az FCSM válasza: "Köszönettel vettük pontosítását. Munkatársaink a megjelölt helyszínen a társaságunk által üzemeltetett víznyelőket kitisztították. Újabb bejelentését követően kollégáink a helyszínen meggyőződtek a víznyelők tisztaságáról. Fontosnak tartjuk megjegyezni, hogy amennyiben a helyszín körül levő üzemképtelen víznyelőket találnak, azok az FCSM üzemeltetésén kívül esnek." ------------------------------- FRISSÍTÉS 2019.05.10.: Az egyik nincs kész. ------------------------------- FRISSÍTÉS 2019.05.09.: Az FCSM válasza: "Köszönettel vettük, hogy bejelentésével munkánkat segítette. Munkatársaink a megjelölt helyszínen kitisztították az eldugult víznyelőket." ------------------------------- Kérem, tisztítsák a képeken látható összefolyórácsokat. A Késmárki út 22. parkoló/telephely bejárata előtt vannak a nyílások."-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ra.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    A kettő közül csak az egyiket tisztították ki (a képen a felsőt).
  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő, megoldódott a probléma? Vagy nem a képen látható víznyelőket takarították ki?
  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek szerint nem mindkettő az övék?
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A május 14-én küldött válaszunkat tudjuk megismételni.
    "Munkatársaink a megjelölt helyszínen a társaságunk által üzemeltetett
    víznyelőket kitisztították.
    Újabb bejelentését követő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2019.05.10.: Az egyik nincs kész. ------------------------------- Kérem, tisztítsák a képeken látható összefolyórácsokat. A Késmárki út 22. parkoló/telephely bejárata előtt vannak a nyílások."-ról "FRISSÍTÉS 2019.05.17.: Az egyik rács még mindig nem lett kitakarítva (lsd. 05.17-i hozzászólás, fotóval ------------------------------- FRISSÍTÉS 2019.05.10.: Az egyik nincs kész. ------------------------------- Kérem, tisztítsák a képeken látható összefolyórácsokat. A Késmárki út 22. parkoló/telephely bejárata előtt vannak a nyílások."-ra.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    A képen alul lévőt még most sem tisztították ki.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Omar!
    Még tart az adóbevallási időszak, ha eddig nem rendelkeztél az adód 1%-ról, akkor gondolj ránk, hogy a jövőben is segíthessük a bejelentések megoldását.
    Adószámunk: 18627239-1-41.
    Vagy ha...
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük pontosítását. Munkatársaink a megjelölt helyszínen a
    társaságunk által üzemeltetett víznyelőket kitisztították.
    Újabb bejelentését követően kollégáink a helyszí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, tisztítsák a képeken látható összefolyórácsokat. A Késmárki út 22. parkoló/telephely bejárata előtt vannak a nyílások."-ról "FRISSÍTÉS 2019.05.10.: Az egyik nincs kész. ------------------------------- Kérem, tisztítsák a képeken látható összefolyórácsokat. A Késmárki út 22. parkoló/telephely bejárata előtt vannak a nyílások."-ra.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egyik nincs kész.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük, hogy bejelentésével munkánkat segítette.
    Munkatársaink a megjelölt helyszínen kitisztították az eldugult víznyelőket.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikác
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, tisztítsák a képeken látható összefolyórácsokat."-ról "Kérem, tisztítsák a képeken látható összefolyórácsokat. A Késmárki út 22. parkoló/telephely bejárata előtt vannak a nyílások."-ra.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    A Késmárki út 22. parkoló/telephely bejárata előtt vannak a nyílások.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos címét, amin a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is se...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Állomás utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére