Megoldott

Beszakadt fedlap

Kálmán Imre utca 20 előtt beszakadt akna fedlap. A fedlapon Magyar Posta felirat van.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    köszi a képet!
  • Vas Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjavították. :-)
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Telekomnak megküldve
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük jelzését.
    Tájékoztatjuk, hogy az akna fedlapok nem a Magyar Postához tartoznak. A fedlapok alatt a távközlési szolgáltató kábelei találhatóak, azok karbantartása a táv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Vas Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lógó drót

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    II. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használaton kívüli oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére