Megoldott

Járdán hagyott autó

Kb 1 hete a járdán pihen ez az autó,ami a gyalogoknak eléggé utban van. Gyakorlatolag 2 gyalogos nem is fér el miatta egymás mellett! Kérem mielőbbi intézkedésüket! Csepel Plázával sréhen szemben van a hév megálló oldalánál...
Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 154

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Galó Krisztina hozzászólt a bejelentéshez.

    Mert már rég megtórtént az intézkedés :)
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    nem láttam már ott
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám:1614/022-215/19

    Köszönjük bejelentését.
    Intézkedünk.

    Budapest, 2019.05.06.

    Tisztelettel:Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő.

    2019-05-05 21:47 időpontban Járókelő.hu ezt írta:
    > TISZT
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Galó Krisztina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére