Megoldatlan

Parkolás szabálytalanul

Anonim Járókelő

Az adott kėpen szereplő jármű, 1214 Csepel Erősor utca felöl behajtva az óvoda utcába, rögtön jobb oldalon áll napi rendszeressèggel a szėp füvön ès koptatja ki.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Óvoda u. 5

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1651/022-218/19

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentését.
    Intézkedünk.

    Budapest, 2019.05.08.

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő.

    2019-05-06 13:24 időpontban Járókelő.hu ezt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Károly nem szereti a természetet, ezért zöldfelületen parkol. Ne légy olyan mint Károly!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest Corvin út 2-4 Bejárat a Petróleum utca felől (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére