Megoldott

Újra graffiti a Moszkva sétányon

Tisztelt Illetékes!
Az ELMŰ sporttelep Moszkva sétány felőli támfalát újra összegraffitizték. Kérem, hogy minél előbb fessék le a graffitiket!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Moszkva sétány

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Az „Újra graffiti a Moszkva sétányon” tárgyú, 45263 számú észrevételüket köszönettel megkaptuk, azzal kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A bejelentésben szereplő panas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-55112/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére