Megoldott

Óriási szemétkupac a tavfűtési csövek alatt

Iszonyat mennyiségű hulladék halmozódott fel a távfűtő csövek alatt az ipartelep fal tövében, ami látszódik a Szerémi úti járdáról és a Barázda utcából is. Kisebb nagyobb halmokban a Barázda és Galvai utca kötött végig.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott a helyzet, holnap küldök képet is róla. Köszönjük.
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves D.O.!
    Igen, Július 21.-én küldtük el nekik, most az ő válaszukat várjuk, reméljük 30 napon belül meg is érkezik.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő.hu Admin Csapat!

    Először is, köszönöm az áldozatos munkát amit végeznek, azért hogy Budapest tisztább, rendezettebb legyen.

    Jól értem, hogy a jelenlegi státusza ennek a bejelentésnek
    ...
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor kié? Semki földje?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. számú Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy egy adott területnek a tis...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hogy lehetne a városüzemeltetési osztályvezető válasza elfogadható?? Öt hónapon keresztül ültek az ügyön, érdemben semmi nem történt, nem jártak el és adták át, vagy továbbították a bejelentést a Fővá...
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Huhh... ezt sokáig tartott kideríteni. A helyzet február óta változatlan, csak most nem látszik, mivel benőte a növényzet.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a 4524. számú bejelentésére az alábbiakban tájékoztatom.
    Az Ön által panaszolt terület a Fővárosi Önkormányzat tulajdona, ezért annak karbantartása, takarítása is az Ő...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk:
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/4524/oriasi-szemetkupac-a-tavfutes...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitt fára pakolva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Ulászló utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    gumiabroncsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hunyadi Mátyás út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bornemissza tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére