Megoldott

Nem lehet közlekedni a járdán

Anonim Járókelő

Szerettük volna át haladni a kerszteződésen de egy tábla útját álta a közlekedésnek.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Nagy Diófa u. 21

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Még tart az adóbevallási időszak, ha eddig nem rendelkeztél az adód 1%-ról, akkor gondolj ránk, hogy a jövőben is segíthessük a bejelentések megoldását.
    Adószámunk: 18627239-1-41.
    Vagy ha márr...
  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00045126

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00045126 azonosítószámú, Budapest Nagy Diófa utcában pl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére