Megoldott

Most már szemétlerakóhely is?!

Naponta több százan járnak erre... Eddig is egy neuralgikus pont volt ez a hely, de inkább csak a szétszórt szemét, az eldobott palackok miatt, rendetlen zöldkörnyezet, eső utáni pocsolyák miatt.
Most már napok óta -valószínűleg szeméttel töltött- zsákok övezik... Szemégyűjtő hely is lesz?

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a gyűjtőedény ürítésekor el szoktuk szállítani a mellé tett zsákokat is. A nem az illetékességünkbe tartozó terüle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Most szállították el, de láthatóan a szemét azért létezik a környékén...
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy Budapest Főváros Önkormányzatának 48/1994 számú Köztisztasági Rendelete szabályozza, hogy egy adott terület takarí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnapi (2015. március 10.) fejlemény...
    Vajon megoldva?!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán most kicsit békésebb a környezet és talán így is marad...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Leherséges, hogy a zsákos szemét és a "mezei", szétszórt szemét elszállítását más-más kiszervezett vagy illetékes cég intézi?
    Másképp' aligha elképzelhető, hogy a zsákok eltüntek, a szemét hulladék me...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a Dembinszkyn

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon hangos fémkukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Wcnek használt rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére