Megoldott

Meg rongált kuka

Tisztelt járókelők a XXIII.kerületben a Maros utca busz megállóban le fog esni a kuka a busz megállóban a helyéről mert az egyik oda fogolya le szedték ezért szeretném kérni hogy javítsák meg

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Maros u. 161. 1

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő címen munkatársaink
    rögzítették a hulladékgyűjtő edényt.

    Tisztelettel:

    FKF Nonprofit Zrt.

    JAROKELO-BUDAPES...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    FKF mindig locsol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fővám tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Üresen álló bódé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére