Megoldott

Tájidegen fedlap

Tisztelt Illetékes!
A Monoki utca 46. előtt előtt található egy felpúposodott, rossz állapotú, tájidegen fedlap.
Kérem, hogy cseréljék!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Monoki u. 46

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Járókelő közösség!
    Bejelentésüket a 81294714 azonosítóval továbbítottuk kollégáinknak, akik igyekeznek minél hamarabb megoldani a problémát.
    Addig is szíves türelmüket kérjük.
    Figyelmébe aj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Matáv van ráírva!
  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Betört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leszakadt vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tárogató út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére