Megoldott

Süllyed a kanális

A Szegedi út 2 előtt a belső parkolóban lévő esővíznyelő egyre süllyed

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szegedi út 2

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük, hogy bejelentésével munkánkat igyekszik segíteni.
    Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt víznyelőt és megállapították,
    hogy az ép állapotban van és nem jelent
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Járókelő :) Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferde csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó csatonafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Juhász Gy. u., 58. fszt. 1 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Beszakadó csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére