Megoldott

Illegális hulladéklerakás

A Tatai utca 54 mellett lévő "zöldfelületen" (gyomos terület) lévő fa tövéban felgyülemlett a hulladék, el kellene szállítani.
A fényképek április 16-án készültek.
A könnyebb beazonosíthatóság érdekében csatolok egy google maps kivágatot is.
Köszönöm az intézkedést!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tatai u. 54

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem valaki a környékből meg tudja nézni, ha nem akkor majd elzarándokolok oda.
  • Varga Dóra visszajelzésére vár.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént az elszállítása? Én sajnos nem tudok kimenni megnézni, elég messze vagyok a helyszíntől.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors intézkedést!
    A helyszínen ritkán járok, így ha megtennék, hogy küldenek egy fényképet az elszállítás után, azt megköszönném. Könnyebb lenne visszaigazolni, hogy az elszállítás megtör...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelét.

    Az Ön által említett, illegálisan lerakott hulladékot április 30-áig elszállítjuk.

    Továbbra is várjuk észrevételeit levélben és honlapjainkon egya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Katona József utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét kupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    90006 (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére